Новини

кафедри математичного моделювання
Elogic Commerce
ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «ЯК УВІЙТИ В ІТ ТА ЗНАЙТИ РОБОТУ МРІЇ» Мрієш потрапити в ІТ, але не знаєш з чого саме почати? 14 червня (вівторок) СЕО міжнародної компанії Elogic Commerce проведе онлайн-зустріч, на якій познайомить вас із компанією та розповість про безкоштовні навчальні курси в Elogic Academy, після проходження яких, найкращі студенти гарантовано будуть працевлаштовані. Спікер Павло Охрем надасть вам корисні поради про те, як увійти в ІТ світ, розкаже про складнощі з якими стикаються студенти ІТ спеціальностей та як їх легко вирішити, а також, про e-commerce платформи, за допомою якої, в Elogic Commerce створюють проекти для найбільших світових брендів. Зустіч буде корисною для: - студентів 1-4 курсів технічних спеціальностей. - тих, у кого вже є базові знання із HTML, CSS, PHP, MySQL, Magento 1/2, Java, Python, C++/C# та хоче працювати в одній із кращих компаній в Західному регіоні. Реєстрація на зустріч за посиланням: https://forms.gle/j5NosX7FLMFJ5fMT8 Час зустрічі: 14 червня, о 16:00 Запрошення на зустріч буде надіслано на електронну пошту за годину до початку. Спікер: Павло Охрем (CEO / Co-Founder @ Elogic Commerce) Не вагайтесь, можливо саме ви станете частинкою Elogic_team!
Summer School від SoftServe
Реєстрація на Summer School від SoftServe вже відкрита! Реєструйся (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYBvueLmqWzw45pfoTHQb3e-xqZ6U-BJBZcgXIEBqxfml5LQ/viewform) та обирай напрямок: DevOps або Ruby (чи навіть обидва 🙃?). Summer School триватиме місяць (27.06-28.07.2022) та зараховується як літня практика університетом, адже SoftServe та ЧНУ мають договір про співпрацю.
Magento-2 Elogic
У компаніїї Elogic знову проходитимуть курси по Magento 2: Back-end. Початок навчання 5 липня 2022р. Набір на навчання триватиме до кінця червня. Реєстрація на курси, за посиланням: https://forms.gle/ofjYeeRu2oWqWTGX8 Вся інформація в ТГ каналі компанії: 👉 https://t.me/elogiccommerce та в Instagram: 👉 https://www.instagram.com/p/CeF4la_oy1u/?igshid=YmMyMTA2M2Y= "Не проґавте можливості освоїти нові знання на високому рівні та значно зекономити свій час на рутині. Адже, на даному курсі, ви отримаєте безцінні знання та скіли по Magento-2, відмінну практику та неймовірний шанс потрапити на престижну та високооплачувану роботу. На курсі, крім теорії, ви матимете змогу втілити вивчене на практичних завданнях під керівництвом наших викладачів, які в реальному часі будуть допомагати та відповідати на всі ваші запитання. По завершенню курсу кожен студент отримує сертифікат, а найкращі випускники — пропозицію по співпраці з найбільшою Magento team у Західному регіоні. Тривалість навчання 3 місяці (двічі на тиждень, в офісі Elogic)"
День абітурієнта
Сумісно із IT Cluster "Chernivtsi IT Community" запрошуємо на онлайн День абітурієнта на кафедрі математичного моделювання, який відбудеться 30 квітня 2022 р. об 11.00! На зустрічі Ви зможете дізнатися про спеціальності, які забезпечує наша кафедра, про провідні ІТ компанії нашого міста та найновішу інформацію про вступ 2022 року. Приєднуйтесь за посиланням: https://meet.google.com/bkv-hoiy-axy
Перцов
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 89 від 01.02.2022 р. Перцову Андрію Сергійовичу присвоєно вчене звання доцента кафедри математичного моделювання. Колектив кафедри щиро вітає Вас із цією знаменною подією. Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому! Успіхів Вам, здоров’я, творчого натхнення, нових професійних ідей і досягнень!
Agiliway Training Center: .Net Internship Program
We are happy to announce the launch of the Agiliway Training Center: .Net Internship Program. This is a free training program with a possible job offer for the best students based on their performance during the course. _______ REGISTRATION - https://agiliway.com/net-internship-program/ _______ The internship program covers the .Net Core, API implementation and Microsoft Azure basis. Our mentors will share the practical side of their job based on their experience. Where and when? The Internship duration is two months and starts on March 1st, 2022. The training will take place offline, mainly at the Agiliway office in Chernivtsi (243а Golovna Street). Who can apply? If you are a 3rd-6th year student or a recent graduate, if you are interested in .Net, technology, computer sciences, love new challenges, are ready to study, and have at least an intermediate English level – do not hesitate to send your application. Our tutors are seasoned professionals with an extensive background and over 20 years of experience in software development. More about us: https://agiliway.com/company/ Please fill in the form and our specialist will contact you asap. _______ REGISTRATION - https://agiliway.com/net-internship-program/
Конкурс для розробників
Стартував збір заявок на участь у конкурсі для розробників Онлайн-медіа MC.today разом з продуктовою IT-компанією tech/uklon запускають проєкт «Як я став розробником. Конкурс історій». Почався збір заявок на участь у проєкті для розробників України «Як я став розробником. Конкурс історій». Подати заявку може кожен розробник, який живе в Україні та працює в українській чи міжнародній компанії. Участь у конкурсі безкоштовна! Заповнити анкету на участь можна за посиланням https://specials.mc.today/developers. Заявки приймаються до 02 березня 2022 року включно. Навіщо вам брати участь у проєкті: Розповісти про себе всій Україні. Вашу історію прочитає щонайменше 50 000 осіб Про переможця MC.today напише яскраву історію Отримати круті призи: 1-е місце – iPhone 13, 128 Gb 2-е – Raspberry Pi 4, 8Gb + монітор Samsung 3-є – рюкзак для ноутбука Pleatpack. 20 квітня 2022 року на сайті MC.today стартує народне голосування за 50 учасників, вибраних редакцією. Фіналістів визначать за результатами голосування відвідувачів сайту, а також за оцінками редакції та представників компанії tech/uklon. Переможця організатори оголосять до 07 червня 2022 року. Інформаційні партнери конкурсу: Чернігівський IT-кластер, Вінницька IT Асоціація, Івано-Франківський IT Кластер, Kyiv IT Cluster, Харківський IT Кластер, IT Dnipro Community, Тернопільський ІТ кластер, 1991 Open Data Incubator Довідка Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, вдумливих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 500 000 переглядів на місяць. tech/uklon – продуктова IT-компанія, яка розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку. Команда tech/uklon – це 500 експертів, 160 з яких працюють в IT-дивізіоні. У tech/uklon 12 кросфункціональних продуктових команд: Rider App, Driver App, CRM, Map Services, Payments, Partners, Platforms, Data, Delivery, Share, Corporate, Core.
Курси ELOGIC
МРІЄТЕ ПОТРАПИТИ У СВІТ ІТ? У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ IT-КОМПАНІЇ ELOGIC СТАРТУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ, ТРИМІСЯЧНИЙ КУРС ДЛЯ ЛЮДЕЙ З БАЗОВИМ ДОСВІДОМ ПРОГРАМУВАННЯ ПО MAGENTO-2: BACK-END З МОЖЛИВІСТЮ ПОДАЛЬШОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Випускники ІТ Academy уже переконались, що не варто шукати можливостей навчання та роботи за кордоном. І вже зараз можна отримати безцінні знання та скіли по Magento-2, відмінну практику та неймовірний шанс потрапити на престижну та високооплачувану роботу. Тривалість навчання 3 місяці, двічі на тиждень, в чернівецькому офісі компанії ELOGIC. По завершенню курсу кожен студент отримує сертифікат про проходження курсу, а найкращі випускники - пропозицію по спіпраці з найбільшою Magento team у Західному регіоні. Реєструйтеся уже зараз за посиланням 👉 https://forms.gle/NaVnNm1fzRTjeXVZ6 та доведіть усім, що саме ви, варті цього шансу!
Agiliway {Р}Еволюція Девелопера
30.11.2021 р. з 13:00 до 18:00 компанія Agiliway проводить у Zoom STUDENT IT CAMP {Р}Еволюція Девелопера - {Р}Еволюційна подія з нагоди International Students’ Day! Більше інформації за посиланням https://agiliway.com/it-camp/. На зустрічі обговорюватимуться технології, софт скіли, різноманітні ролі на проекті, реальні кейси з життя компанії та тренди ІТ-індустрії з провідними експертами компанії Agiliway. Ви отримаєте досвід, який гарантовано {Р}Еволюціонує знання, а також цінні подарунки за активність!
лекція  UVIK
12 листопада 2021 р. на парі з курсу "Програмування мовою Python" представники IT-компанії UVIK Іван Рожко та Микола Кокалко прочитали лекцію на тему "Python. Чому варто вчити?".