Фірми

які співпрацюють з кафедрою
SoftServe

SoftServe — найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.

У компанії широкий досвід у розробці програмного забезпечення – від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Інтернету речей. Офіси компанії представлені у всіх куточках світу, а розробницькі центри містяться у Східній Європі.

Yukon Software

"Юкон-Софтваре" - це команда надзвичайно відданих своїй справі професіоналів, які із задоволенням виконують проекти різної складності для вимогливих замовників з усього світу. Назва нашої компанії та її амбіції сягають своїм корінням часів золотої лихоманки на Алясці, коли люди, незважаючи на безліч перешкод, досягали грандіозних і вражаючих результатів.

Дісайд Лтд

Дісайд Лтд – компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення і використовує передові інформаційні технології в інтересах своїх клієнтів по всьому світу. Заснована в 2002 році в м.Чернівці, реструктуризована в 2004 в Дісайд Лтд та є підрозділом Desyde Group Holding, з центральним офісом в Нідерландах.

SharpMinds

SharpMinds — голландська ІТ-компанія (в минулому OSDN), розробник програмного забезпечення і постачальник послуг по розробці, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. У 2004 році компанія SharpMinds відкрила філію в Україні в місті Чернівці.