Новини

кафедри математичного моделювання
Нагородження Піддубної Л.А.
На урочистостях з нагоди Дня університету (ALMA MATER – 142) Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації було нагороджено завідувача кафедри математичного моделювання Піддубну Ларису Андріївну. Щиро вітаємо від усього колективу кафедри! Бажаємо і надалі вагомих здобутків на науковій, навчально-методичній та адміністративній ниві!
Посвята першокурсників
3-5 жовтня 2017 р. на факультеті математики та інформатики проходила офіційна та неофіційна посвята першокурсників у студенти. Щиро вітаємо першачків із цією визначною подією! Нові студенти прийшли на факультет, щоб разом крокувати нелегкою але цікавою дорогою знань. Бажаємо юним математикам та програмістам незабутніх миттєвостей студентського життя, впевненості у власних силах та успіхів у навчанні!
Переможці АСМ олімпіади
З 15 по 17 вересня 2017 року кафедрою інформатики і методики її викладання проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Південно-Західний регіон, яка одночасно є студентською ПЕРШІСТЮ СВІТУ АСМ-ICPC 2017 (1/4 фіналу). Щиро вітаємо студентів кафедри математичного моделювання Олександра Маника, Михайла Смереку, Андрія Василика та їх тренера Караванову Тетяну Петрівну із перемогою та одержанням диплома ІІ ступеня. Бажаємо вам творчих злетів, здоров’я та успіхів. Так тримати! Величезна дяка Каравановій Тетяні Петрівні, яка є натхненником та організатором блискучих досягнень своїх вихованців!
ДЕК
З 19.06.2017 р. по 24.06.2017 р. на факультеті математики та інформатики працюватиме Екзаменаційна комісія з прийняття Державного іспиту зі спеціальності для студентів 4 курсу напрямів підготовки "Прикладна математика", "Інформатика", "Системний аналіз". Державний іспит розпочинається щодня о 8.00 у 19 ауд.
Премія Президента України для молодих вчених
До професійного свята працівників науки – Дня науки 19 травня 2017 року відбулась урочиста церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки та лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2016 року. Указом Президента України №509/2016 від 17.11.2016 присуджено 40 премій Президента України для молодих вчених 2016 року. Це роботи кращих молодих дослідників, які перемогли в жорсткій конкуренції. Однією з них була робота "Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови" Тернова А.C., Лозинської О.В. та Шкільнюка Д.В. Колектив кафедри математичного моделювання щиро вітає свого колегу Шкільнюка Дмитра Валерійовича із цією визначною подією! Наукова робота достойного представника династії математиків отримала високу оцінку! Так тримати!
диплом доктора наук
Колектив кафедри математичного моделювання щиро вітає доцента Клевчука Івана Івановича з успішним захистом докторської дисертації "ДОСЛІДЖЕННЯ АСИМПТОТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ РОЗВ'ЯЗКІВ ДИФЕРЕНЦIАЛЬНО-ФУНКЦIОНАЛЬНИХ РIВНЯНЬ". Натхнення Вам у подальших дослідженнях, вагомих наукових результатів та успіхів у викладацькій діяльності!
захист курсових
Відбудеться захист курсових робіт студентів 401 групи – у четвер 27 квітня на 4-й парі, 301 групи – у вівторок 16 травня на 3-й парі. Попередній захист дипломних робіт студентів 501 групи – у вівторок 16 травня на 3-й парі. Збір біля кафедри. Курсові роботи, підписані керівником, подати на кафедру за тиждень до захисту.
олімпіада з програмування
16.08.2017 р. на факультеті математики та інформатики ЧНУ пройшла Студентська олімпіада з програмування. Щиро вітаємо студентів кафедри з успішним виступом та перемогою! Успіхів на Всеукраїнській студентській (42 Міжнародній) олімпіаді з програмування ACM-ICPC 2017, I етап якої відбудеться 25 березня 2017 року.
Оголошення
19 березня 2017 року о 10.00 в 1 корпусі ЧНУ (Університетська, 28) факультет математики та інформатики проводить День відкритих дверей. Запрошуємо всіх зацікавлених!!!
Премія Президента України для молодих вчених
Щиро вітаємо співробітника кафедри Шкільнюка Дмитра Валерійовича із присудженням премії Президента України для молодих вчених за наукову роботу "Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови" у співавторстві із Терновим А.C. і Лозинською О.В. Бажаємо творчого натхнення, ще більше наукових злетів!