Новини

кафедри математичного моделювання
Оголошення
У зв'язку із атакою на кафедральний сайт не вся інформація відображається у повному обсязі. Просимо вибачення за незручності. Найближчим часом робота сайту буде відновлена повністю.
Тренінг I-TECH TEACHERS
Професор кафедри математичного моделювання Черевко І.М. 8-9 листопада 2019 р. пройшов тренінг з курсу I-TECH TEACHERS у компанії SoftServe
Виробнича конференція 2019
У вівторок, 29 жовтня відбулася студентська конференція, яка традиційно проводиться випускниками кафедри математичного моделювання для студентів молодших курсів. Студенти 6 курсу із задоволенням ділилися своїм досвідом навчання, працевлаштування та кар`єрного росту. Кожен із присутніх випускників розповідав про особливості свого навчання, наполягаючи на необхідності відповідально відноситися до виконання лабораторних, курсових робіт, виконання завдань практик, відвідувати позаурочні заходи професійного спрямування, брати участь у студентському житті, організовуючи вечори відпочинку, беручи участь у різних заходах. Приємно відмітити цікавість студентів першого курсу. Обмін своїм досвідом навчання та професійного становлення є надзвичайно корисним для тих, хто тільки почав здобувати професію. У кожному виступі звучала головна ідея навчання – саморозвиток.
Оголошення про "Курс 3D програмування та комп'ютерної графіки"
12 вересня 2019 р., на нашому факультеті (у 21 аудиторії) відкрили нову навчальну лабораторію для студентів, які хочуть розвивати себе у галузі інженерної розробки. Ініціатором і партнером цього кроку стала компанія AMC Bridge – провідна організація у сфері інформаційних технологій, інженерного проектування, конструювання та виробництва. На відкритті представники компанії зустрілися зі студентами та розповіли про те, що виконуватиме нова лабораторія, її графік роботи, перші навчальні курси та про можливості, які відкриються після їх проходження. Організатори наголосили, що: «AMC Bridge вже майже рік приймає на стажування і роботу випускників факультету математики та інформатики, тому зацікавлена у забезпеченні якісних умов додаткового навчання та наданні спеціалізованого обладнання». Компанія співпрацює із багатьма міжнародними постачальниками аутсорсингових послуг, виконує замовлення від світових лідерів з найрізноманітніших індустрій. Був оголошений анонс першого навчального курсу "Курс 3D програмування та комп'ютерної графіки". Він розпочнеться 1 жовтня, триватиме 2 семестри. Після завершення навчання найкращі студенти отримають сертифікати з відзнакою. Куратори курсу наголосили, що відбудеться невеликий відбір, охочі потрапити в навчальну групу повинні будуть пройти тестування на загальні навики програмування. Набір у групу здійснюватиметься до 30 вересня. За додатковою інформацією звертатися до координатора проекту, асистента кафедри математичного моделювання Дороша А.Б.
День програміста
Шановні наші співробітники, студенти, випускники та партнери! Щиро вітаємо усіх із професійним святом - Днем програміста! У 256-й день року бажаємо вам здійснення всіх заповітний мрій. Щоб ваша фахова майстерність та клас щодня піднімались на якісно новий рівень. Щоб у житті вас завжди супроводжував тверезий аналітичний розум, залізна воля до перемоги та невтомне прагнення до самовдосконалення. Нехай непростий шлях програміста буде вам по силам і на всі життєві труднощі та негаразди ви будете дивитись завжди іронічно та з посмішкою. Бажаємо, щоб робота була вам на радість, а у ваших сім'ях завжди було тепло та затишок.
магістр
Студенти, які планують поступати в магістратуру на спеціальності «Комп’ютерні науки» та «Системний аналіз» повинні зареєструватися у деканаті до 29 травня 2019 р. для здачі екзамену з іноземної мови за методикою ЗНО (Програма ЗНО тут: http://osvita.ua/consultations/master-zno/program/64245/?fbclid=IwAR2hsiNM5PfzdJ4P3CiH4URNEzBGJNbp5NXKjzuiX49sNMWPbdCDspdgrHQ. Загальна характеристика тесту: http://testportal.gov.ua/2019/05/11/yakym-bude-test-yevi/?fbclid=IwAR2fJohBXRIQdznUlhmAqqyNg7GbL9A1lUzH47ciX8V8-WW35LkL74Tfqgo). При вступі на іншу спеціальність обов’язкова фахова співбесіда з 13.05.2019 р. по 29.05.2019 р.
День відкритих дверей
Запрошуємо випускників коледжів та всіх бажаючих на День відкритих дверей кафедри математичного моделювання факультету математики та інформатики. У четвер 28 березня 2019 року о 15.00 у І корпусі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Університетська, 28), 2 поверх, 18 аудиторія. Планується проведення таких заходів...
Дорош А.Б.
Щиро вітаємо співробітника кафедри Дороша Андрія Богдановича із успішним захистом дисертації на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук. Натхнення Вам у подальших дослідженнях, вагомих наукових результатів та успіхів у викладацькій діяльності!
Студент ЧНУ 2018 року
Щиро вітаємо Волковинського Богдана із яскравою перемогою у конкурсі «Студент/Студентка ЧНУ 2018»! 13 жовтня 2018 року у Палаці Академічний відбувся фінал конкурсу «Студент/Студентка ЧНУ 2018». За звання найкращого боролись 12 студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Учасники співали, танцювали, демонстрували свої вміння. Та найяскравішим все ж виявився студент 3 курсу факультету математики та інформатики Волковинський Богдан! Щирий, відвертий та завжди усміхнений він впевнено переміг у всіх випробуваннях! Бажаємо Богдану таких же впевнених та яскравих перемог на всьому життєвому шляху!
Виробнича конференція
У четвер 1 листопада 2018 року на 3 парі у 39 аудиторії відбудеться виробнича конференція студентів 1 та 6 курсів спеціальностей "Комп'ютерні науки" та "Системний аналіз" на тему "Становлення та професійний ріст студентів в ІТ-галузі". Запрошуємо всіх бажаючих почути про успіхи наших 6-курсників у навчанні та на роботі!