IT-екскурсія в SharpMinds

Екскурсія в SharpMinds
IT-екскурсія в SharpMinds

   Доброю традицією на кафедрі математичного моделювання стала співпраця з провідними ІТ-компаніями м. Чернівці. З метою ознайомлення зі специфікою та перспективами опанування майбутньої професії програміста та системного аналітика кафедрою заплановано проведення ознайомчих екскурсій у ІТ-компанії та запрошення їх співробітників на факультет.
   У рамках цієї співпраці у жовтні 2018 р. студенти спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Системний аналіз» відвідали одну з провідних IT-компаній міста Чернівці - SharpMinds. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з перевагами та умовами роботи в ІТ-компанії, поспілкуватися з провідними фахівцями у даній галузі. Їм розповіли про особливості працевлаштування та вимоги до майбутніх співробітників. Екскурсія була корисною не тільки для студентів, а й для викладачів. Цікавим та корисним було ознайомлення з вимогами, які висувають роботодавці до майбутніх працівників.
   Позитивних вражень у відвідувачів було чимало. Приємно було зустріти серед співробітників компанії наших випускників та студентів.
   Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість студентів в освоєнні своєї спеціальності, а провідні ІТ-компанії у майбутньому отримають гідних фахівців.