Івасишен С.Д.
80-річчя першого завідувача кафедри математичного моделювання професора Івасишена С.Д.

Вельмишановний Степане Дмитровичу!

   Колектив кафедри математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає Вас із 80 – річчям
від дня народження та 55 – річчям Вашої багатогранної і вельми плідної наукової, педагогічної та громадської діяльності!
   Ваша наполегливість і цілеспрямованість, невичерпна енергія і працездатність дозволили Вам пройти шлях від молодого випускника Чернівецького
університету до відомого в Україні та за її межами вченого, доктора фізико-математичних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України.
   Наша кафедра, фундатором і першим завідувачем якої Ви є, постійно відчуває Вашу особисту турботу та допомогу у розвитку математичної науки і підготовці науково-педагогічних кадрів. Ви, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, щедро передаєте молоді свої знання та багатий досвід, завжди прагнете виховати не лише повноцінного фахівця, а й всебічно розвинену особистість.
   У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, успішного здійснення всіх ваших планів і задумів, рясних Божих Благословінь і щастя від усвідомлення великої корисності Вашої творчої праці на благо нашої України.

Колектив кафедри математичного моделювання ЧНУ