Івасишен С.Д.
Вічна пам'ять великій людині!

Учні, співробітники кафедри математичного моделювання Чернівецького університету, широкі кола наукової громадськості з глибоким сумом сприйняли звістку, що 21 квітня 2021 року перестало битися серце вірного сина України, визначної особистості, відомого вченого-математика, талановитого педагога та організатора науки, доктора фізико-математичних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України, члена  кількох наукових математичних товариств

СТЕПАНА  ДМИТРОВИЧА ІВАСИШЕНА.

Усе життя Степана Дмитровича було пов’язане з Чернівецьким університетом. Тут він навчався, закінчив аспірантуру при кафедрі диференціальних рівнянь, на якій працював, пройшовши шлях від асистента до доцента та завідувача кафедри. Працюючи в Київському вищому інженерному радіотехнічному училищі ППО на посаді завідувача кафедри вищої математики та в Київському державному університеті ім. Тараса Шевченка професором на кафедрі математичного аналізу, він підтримував зв’язки з Чернівецьким університетом; повернувся до Чернівців, створивши кафедру математичного моделювання та відділ крайових задач для рівнянь із частинними похідними в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України. З 2004 року Степан Дмитрович був завідувачем та професором кафедри математичної фізики Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, залишаючись членом спеціалізованої вченої ради в Чернівецькому національному університеті.

Учні, колеги, студенти та друзі з вдячністю згадують його висококваліфіковані лекції, численні зустрічі, його гостинність, чесність, порядність, готовність підтримати і допомогти, доброзичливість, шанобливе ставлення до людей та надзвичайну працездатність.

Усі ми пам'ятатимемо його яскраву постать, яка спричинила значний вплив на кожного з нас та на розвиток української математичної науки.

Запрошуємо всіх бажаючих на Вечір вшанування пам'яті Івасишена Степана Дмитровича у четвер 27 травня 2021 о 16:00 за посиланням https://meet.google.com/qqx-ezaq-ynj