Новини

кафедри математичного моделювання
Оголошення
31 жовтня 2017 року на 3 парі у 39 аудиторії відбудеться Конференція студентів 1-го та 6-го курсів кафедри математичного моделювання на тему "Навчальний та практичний досвід професійного становлення". Запрошуються студенти та викладачі кафедри.
Оголошення магістрам
Захист асистентської практики магістрів кафедри відбудеться 7 листопада 2017 року о 11.30. Стосовно оформлення документації по практиці звернутись до керівника, або взяти на кафедрі методичку!
Дипломна робота
Випускні кваліфікаційні роботи студентів-магістрів кафедри математичного моделювання присвячені декільком напрямкам наукових досліджень:
Грамота Клевчука І.І.
На урочистостях з нагоди Дня університету (ALMA MATER – 142) Грамотою за вагомі наукові здобутки у 2016-2017 н.р. було нагороджено доктора фіз.-мат. наук, доцента кафедри математичного моделювання Клевчука Івана Івановича. Щиро вітаємо від усього колективу кафедри! Бажаємо натхнення, завзяття та здоров'я, активно працювати на науковому на навчально-методичному шляху!
Нагородження Шкільнюка Д.В.
У рамках урочистої церемонії відкриття Дня міста Чернівецький міський голова Олексій Каспрук вручив муніципальну відзнаку імені чернівецького бургомістра Антона Кохановського. Її отримали автори наукових досліджень, науково-популярних, художніх та журналістських праць, краєзнавчих розвідок, пов’язаних із історією Чернівців, а також соціально важливих для чернівецької громади проектів, ініціатив мешканців, громадськості та бізнесу. У номінації «Наукове відкриття року» відзнаку отримав асистент кафедри математичного моделювання Дмитро Шкільнюк (за розробку математичних методів та прикладних технологій, перекладу та навчання для української жестової мови).
Нагородження Піддубної Л.А.
На урочистостях з нагоди Дня університету (ALMA MATER – 142) Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації було нагороджено завідувача кафедри математичного моделювання Піддубну Ларису Андріївну. Щиро вітаємо від усього колективу кафедри! Бажаємо і надалі вагомих здобутків на науковій, навчально-методичній та адміністративній ниві!
Посвята першокурсників
3-5 жовтня 2017 р. на факультеті математики та інформатики проходила офіційна та неофіційна посвята першокурсників у студенти. Щиро вітаємо першачків із цією визначною подією! Нові студенти прийшли на факультет, щоб разом крокувати нелегкою але цікавою дорогою знань. Бажаємо юним математикам та програмістам незабутніх миттєвостей студентського життя, впевненості у власних силах та успіхів у навчанні!
Переможці АСМ олімпіади
З 15 по 17 вересня 2017 року кафедрою інформатики і методики її викладання проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Південно-Західний регіон, яка одночасно є студентською ПЕРШІСТЮ СВІТУ АСМ-ICPC 2017 (1/4 фіналу). Щиро вітаємо студентів кафедри математичного моделювання Олександра Маника, Михайла Смереку, Андрія Василика та їх тренера Караванову Тетяну Петрівну із перемогою та одержанням диплома ІІ ступеня. Бажаємо вам творчих злетів, здоров’я та успіхів. Так тримати! Величезна дяка Каравановій Тетяні Петрівні, яка є натхненником та організатором блискучих досягнень своїх вихованців!
ДЕК
З 19.06.2017 р. по 24.06.2017 р. на факультеті математики та інформатики працюватиме Екзаменаційна комісія з прийняття Державного іспиту зі спеціальності для студентів 4 курсу напрямів підготовки "Прикладна математика", "Інформатика", "Системний аналіз". Державний іспит розпочинається щодня о 8.00 у 19 ауд.
Премія Президента України для молодих вчених
До професійного свята працівників науки – Дня науки 19 травня 2017 року відбулась урочиста церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки та лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2016 року. Указом Президента України №509/2016 від 17.11.2016 присуджено 40 премій Президента України для молодих вчених 2016 року. Це роботи кращих молодих дослідників, які перемогли в жорсткій конкуренції. Однією з них була робота "Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови" Тернова А.C., Лозинської О.В. та Шкільнюка Д.В. Колектив кафедри математичного моделювання щиро вітає свого колегу Шкільнюка Дмитра Валерійовича із цією визначною подією! Наукова робота достойного представника династії математиків отримала високу оцінку! Так тримати!