Новини

кафедри математичного моделювання
З Днем знань
Шановні освітяни, студенти та батьки! Щиро вітаємо вас з Днем знань – 1 Вересня! Для студентів та батьків цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Поздоровляємо і викладачів з початком нового навчального року та бажаємо міцного здоров'я та здібних студентів!
Оголошення про захист курсових робіт
Захисти курсових робіт студентів кафедри математичного моделювання відбудуться: 401, 407 групи – у вівторок 24.04.18 р. о 11.30; 301 група – у четвер 26.04.18 р. о 13.00; 307 група – у п’ятницю 27.04.18 р. о 9.50. Зразок титульної сторінки курсової роботи ...
Програма державного іспиту
Програма державного іспиту для студентів 4 курсу спеціальностей "Комп'ютерні науки" та "Системний аналіз"
вручення дипломів
Сьогодні відбулось вручення дипломів магістрам факультету математики та інформатики. Щиро вітаємо наших випускників із цим знаменним днем! Дорогі наші, так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання в університеті. Здавалося б, ще недавно, ви ступили на поріг навчального закладу, не знаючи, що вас чекає. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер - випуск. Так прийміть же зараз найщиріші привітання від колективу кафедри математичного моделювання із закінченням університету! Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! Реалізуйте свої знання на практиці, творчих злетів і реалізації вас як особистостей!
Івасишен С.Д.
Вельмишановний Степане Дмитровичу! Колектив кафедри математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає Вас із 80 – річчям від дня народження та 55 – річчям Вашої багатогранної і вельми плідної наукової, педагогічної та громадської діяльності! Ваша наполегливість і цілеспрямованість, невичерпна енергія і працездатність дозволили Вам пройти шлях від молодого випускника Чернівецького університету до відомого в Україні та за її межами вченого, доктора фізико- математичних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України. Наша кафедра, фундатором і першим завідувачем якої Ви є, постійно відчуває Вашу особисту турботу та допомогу у розвитку математичної науки і підготовці науково-педагогічних кадрів. Ви, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, щедро передаєте молоді свої знання та багатий досвід, завжди прагнете виховати не лише повноцінного фахівця, а й всебічно розвинену особистість. У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, успішного здійснення всіх ваших планів і задумів, рясних Божих Благословінь і щастя від усвідомлення великої корисності Вашої творчої праці на благо нашої України. Колектив кафедри математичного моделювання ЧНУ
Оголошення
31 жовтня 2017 року на 3 парі у 39 аудиторії відбудеться Конференція студентів 1-го та 6-го курсів кафедри математичного моделювання на тему "Навчальний та практичний досвід професійного становлення". Запрошуються студенти та викладачі кафедри.
Оголошення магістрам
Захист асистентської практики магістрів кафедри відбудеться 7 листопада 2017 року о 11.30. Стосовно оформлення документації по практиці звернутись до керівника, або взяти на кафедрі методичку!
Дипломна робота
Випускні кваліфікаційні роботи студентів-магістрів кафедри математичного моделювання присвячені декільком напрямкам наукових досліджень:
Грамота Клевчука І.І.
На урочистостях з нагоди Дня університету (ALMA MATER – 142) Грамотою за вагомі наукові здобутки у 2016-2017 н.р. було нагороджено доктора фіз.-мат. наук, доцента кафедри математичного моделювання Клевчука Івана Івановича. Щиро вітаємо від усього колективу кафедри! Бажаємо натхнення, завзяття та здоров'я, активно працювати на науковому на навчально-методичному шляху!
Нагородження Шкільнюка Д.В.
У рамках урочистої церемонії відкриття Дня міста Чернівецький міський голова Олексій Каспрук вручив муніципальну відзнаку імені чернівецького бургомістра Антона Кохановського. Її отримали автори наукових досліджень, науково-популярних, художніх та журналістських праць, краєзнавчих розвідок, пов’язаних із історією Чернівців, а також соціально важливих для чернівецької громади проектів, ініціатив мешканців, громадськості та бізнесу. У номінації «Наукове відкриття року» відзнаку отримав асистент кафедри математичного моделювання Дмитро Шкільнюк (за розробку математичних методів та прикладних технологій, перекладу та навчання для української жестової мови).